Harry Potter ve Half Blood Prince (Heri Potır)

20 Haziran 2015

– spoiler –

Birader o kadar ünlüsün, etrafında her daim “Harry potter böyle muhteşem”, “Harry potter şöyle tapılası” gibi muhabbetler dönüyor, her gören “Merlinin sakalı!, Bu Harry Potter!” diyor (bu arada merlinin sakalı da ne s.kim bir tepkidir hala çözebilmiş değilim), etrafındakiler sana seçilmiş kişi gözüyle bakıyorlar, ama sen ne yapıyosun ?

Geleni geçeni ezeceksin diye bekledik sonra ne oldu ? Gelen vurdu giden vurdu öküz çift çift doğurdu. Nasıl seçilmiş kişi bu ben anlamadım. Seçilmiş kişi dediğin Matrix serisindeki gibi olur, kodummu oturtur arkadaş. Yerlerde sürünen seçilmiş kişi mi olur?

Gerçi tuvalette Sectumsempra büyüsü ile Malfoy’u milföy hamuruna çevirdin ama, onu da en nihayetinde kütüphaneden bulduğun bi kitap sayesinde yaptın. Dumbledor bile “Senin kanın benimkinden daha değerli” demesine rağmen su başında yaptı şovunu, ortalığın homına koydu. Her yer alevler içinde kaldı. Yanlış hatırlamıyorsam sen de mal mal seyrettin ? Toksa .aşak mı geçiyor oğlum bunlar senle ? Yoksa harbiden ilk bölümde dediğin gibi “Sadece Harry” misin sen, ne boksun anlayamadım ki ?

— spoiler —